Kolejny wyjazd. Tym razem Ruch Popkowice

Na kolejny mecz w delegacji Iskra Krzemień wybierze się do Popkowic aby zmierzyć się z tamtejszym Ruchem w ramach XIX kolejki A klasy. Różnica między tymi drużynami jest gigantyczna bo aż 25 punktów na korzyść Iskry Krzemień. Drużyna z Popkowic aktualnie zajmuje odległe dwunaste miejsce wyprzedzając tylko wycofaną Stal II Kraśnik oraz outsidera GUKS Modliborzyce o jeden punkt. Wszystko przemawia na korzyść zawodników z Krzemienia, chociaż na to spotkanie trener Tomek Dudzic będzie miał kłopot z obsadzeniem kilku pozycji ze względu na dużą absencję zawodników. Niby rywal nie wymagający choć potrafiący zaskoczyć i sprawiający duże problemy w początkowych fazach meczu. Poprzedni mecz między tymi zespołami zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść Iskry. Mecz odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia w Popkowicach o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.