Przygotowania do nowego sezonu.

Przygotowania do nowego sezonu.

Nie tak dawno zakończył się sezon 2017/18, a Iskra Krzemień już rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu, który wystartuje już 19 sierpnia. W pierwszym meczu Iskra zmierzy się na wyjeździe z ekipą Wisły Józefów. 
Kadra seniorów przed zbliżającym się sezonem powiększyła się o kilku nowych zawodników, którzy będą reprezentować barwy klubu z Krzemienia. 
Jeśli mowa o okresie przygotowawczym to nie sposób pominąć meczy sparingowych, w których można przećwiczyć nowe taktyki, czy testować nowych zawodników. Pierwszy taki sparing Iskra rozegra już 27 lipca na boisku w Krzemieniu. Rywalem żółto-czerwonych będzie Tur Turobin. Początek spotkania ustalony jest na godz. 19:00. Natomiast już w najbliższą niedzielę Iskra rozegra mecz z dobrze znanym zespołem jakim jest LKS Stróża. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu LZPN. Mecz zostanie rozegrany w Krzemieniu o godz. 17:30. Zwycięzca zmierzy się z kimś z pary KPP Opole Lubelski - Unia Wilkołaz. 
Podobnie jak w ubiegłym roku drużyny seniorskie oraz drużyna kobiet wyjadą na obóz kondycyjno-przygotowawczy. Różnicą w odniesieniu do roku poprzedniego będzie miejsce, gdzie odbędzie się obóz. W tym roku Iskra będzie się przygotowywać  w Zwierzyńcu. Obóz rozpocznie się 30 lipca,a zakończy 3 sierpnia. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości