zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sybilla Puławy
Pauza
Orkan Bełżec
1:2
Kinga Krasnystaw
Potok Sitno
6:0
AZS PSW II Biała Podlaska
Perły Lublin
0:1
Iskra Krzemień
LKS Wierzchowiska
6:0
Omega Stary Zamość
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
Pauza
Górnik II Łęczna
2:0
Perły Lublin
Sybilla Puławy
0:3*
Potok Sitno
Kinga Krasnystaw
1:2
LKS Wierzchowiska
Iskra Krzemień
7:1
Orkan Bełżec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Sitno
Pauza
Perły Lublin
1:2
AZS PSW II Biała Podlaska
Omega Stary Zamość
1:7
Kinga Krasnystaw
Orkan Bełżec
0:4
Górnik II Łęczna
LKS Wierzchowiska
4:0
Iskra Krzemień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kinga Krasnystaw
Pauza
Górnik II Łęczna
4:0
LKS Wierzchowiska
Iskra Krzemień
5:0
Omega Stary Zamość
AZS PSW II Biała Podlaska
8:0
Orkan Bełżec
Sybilla Puławy
2:4
Perły Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
0:13
Górnik II Łęczna
Orkan Bełżec
0:0
Sybilla Puławy
LKS Wierzchowiska
3:1
AZS PSW II Biała Podlaska
Kinga Krasnystaw
1:3
Iskra Krzemień
Perły Lublin
0:3
Potok Sitno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
Pauza
Potok Sitno
4:0
Orkan Bełżec
Górnik II Łęczna
16:1
Kinga Krasnystaw
AZS PSW II Biała Podlaska
3:1
Omega Stary Zamość
Sybilla Puławy
1:7
LKS Wierzchowiska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Perły Lublin
Pauza
Omega Stary Zamość
3:0
Sybilla Puławy
Kinga Krasnystaw
0:2
AZS PSW II Biała Podlaska
LKS Wierzchowiska
2:0
Potok Sitno
Iskra Krzemień
2:5
Górnik II Łęczna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Łęczna
Pauza
Potok Sitno
1:1
Omega Stary Zamość
AZS PSW II Biała Podlaska
1:0
Iskra Krzemień
Perły Lublin
4:0
Orkan Bełżec
Sybilla Puławy
2:4
Kinga Krasnystaw
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Bełżec
Pauza
LKS Wierzchowiska
6:0
Perły Lublin
Górnik II Łęczna
5:1
AZS PSW II Biała Podlaska
Iskra Krzemień
2:0
Sybilla Puławy
Kinga Krasnystaw
1:3
Potok Sitno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW II Biała Podlaska
Pauza
Orkan Bełżec
0:2
LKS Wierzchowiska
Potok Sitno
3:1
Iskra Krzemień
Sybilla Puławy
- : -
Górnik II Łęczna
Perły Lublin
4:0
Omega Stary Zamość
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
Pauza
Omega Stary Zamość
1:1
Orkan Bełżec
Górnik II Łęczna
2:0
Potok Sitno
Kinga Krasnystaw
2:3
Perły Lublin
AZS PSW II Biała Podlaska
9:0
Sybilla Puławy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kinga Krasnystaw
- : -
Orkan Bełżec
Omega Stary Zamość
0:3
LKS Wierzchowiska
Iskra Krzemień
0:3
Perły Lublin
AZS PSW II Biała Podlaska
3:0
Potok Sitno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Sitno
8:2
Sybilla Puławy
Perły Lublin
0:2
Górnik II Łęczna
Orkan Bełżec
0:1
Iskra Krzemień
LKS Wierzchowiska
- : -
Kinga Krasnystaw
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kinga Krasnystaw
3:0*
Omega Stary Zamość
Górnik II Łęczna
3:0
Orkan Bełżec
Iskra Krzemień
0:1
LKS Wierzchowiska
AZS PSW II Biała Podlaska
3:1
Perły Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
1:1
Górnik II Łęczna
Omega Stary Zamość
0:3*
Iskra Krzemień
Perły Lublin
2:0
Sybilla Puławy
Orkan Bełżec
- : -
AZS PSW II Biała Podlaska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Sitno
1:3
Perły Lublin
Górnik II Łęczna
3:0*
Omega Stary Zamość
Sybilla Puławy
3:3
Orkan Bełżec
AZS PSW II Biała Podlaska
2:1
LKS Wierzchowiska
Iskra Krzemień
7:1
Kinga Krasnystaw
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
- : -
Sybilla Puławy
Kinga Krasnystaw
- : -
Górnik II Łęczna
Omega Stary Zamość
0:3*
AZS PSW II Biała Podlaska
Orkan Bełżec
- : -
Potok Sitno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Łęczna
- : -
Iskra Krzemień
Sybilla Puławy
3:0*
Omega Stary Zamość
Potok Sitno
- : -
LKS Wierzchowiska
AZS PSW II Biała Podlaska
- : -
Kinga Krasnystaw
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
0:3*
Potok Sitno
Orkan Bełżec
- : -
Perły Lublin
Kinga Krasnystaw
- : -
Sybilla Puławy
Iskra Krzemień
- : -
AZS PSW II Biała Podlaska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Sitno
- : -
Kinga Krasnystaw
Perły Lublin
- : -
LKS Wierzchowiska
Sybilla Puławy
- : -
Iskra Krzemień
AZS PSW II Biała Podlaska
- : -
Górnik II Łęczna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
- : -
Orkan Bełżec
Omega Stary Zamość
0:3*
Perły Lublin
Górnik II Łęczna
- : -
Sybilla Puławy
Iskra Krzemień
- : -
Potok Sitno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Sitno
- : -
Górnik II Łęczna
Perły Lublin
- : -
Kinga Krasnystaw
Sybilla Puławy
- : -
AZS PSW II Biała Podlaska
Orkan Bełżec
3:0*
Omega Stary Zamość
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij