zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orion Niedrzwica
Wisła Annopol
6:0
Błękitni Kierz
Perła Rudnik
1:8
LKS Kowalin
ULKS Dzierzkowice
3:0*
Sprint Wierzchowiska
LKS Gościeradów
1:2
Iskra II Krzemień
Roztocze Batorz
4:1
Kamex Polichna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kowalin
Pauza
Iskra II Krzemień
2:1
Roztocze Batorz
Wisła Annopol
9:1
ULKS Dzierzkowice
Sprint Wierzchowiska
2:1
LKS Gościeradów
Błękitni Kierz
0:2
Orion Niedrzwica
Kamex Polichna
3:1
Perła Rudnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamex Polichna
Pauza
Orion Niedrzwica
0:4
LKS Kowalin
Perła Rudnik
5:0
Iskra II Krzemień
Roztocze Batorz
0:6
Sprint Wierzchowiska
ULKS Dzierzkowice
1:8
Błękitni Kierz
LKS Gościeradów
1:9
Wisła Annopol
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Krzemień
Pauza
Sprint Wierzchowiska
4:1
Perła Rudnik
Błękitni Kierz
0:4
LKS Kowalin
ULKS Dzierzkowice
5:1
LKS Gościeradów
Kamex Polichna
4:3
Orion Niedrzwica
Wisła Annopol
11:0
Roztocze Batorz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprint Wierzchowiska
Pauza
Orion Niedrzwica
3:1
Iskra II Krzemień
Perła Rudnik
1:2
Wisła Annopol
LKS Kowalin
4:0
Kamex Polichna
Błękitni Kierz
3:0*
LKS Gościeradów
Roztocze Batorz
2:4
ULKS Dzierzkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
Pauza
ULKS Dzierzkowice
1:1
Perła Rudnik
Sprint Wierzchowiska
3:0
Orion Niedrzwica
Błękitni Kierz
2:3
Kamex Polichna
LKS Gościeradów
1:1
Roztocze Batorz
Iskra II Krzemień
2:3
LKS Kowalin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Dzierzkowice
Pauza
Orion Niedrzwica
0:5
Wisła Annopol
Perła Rudnik
3:2
LKS Gościeradów
Roztocze Batorz
2:2
Błękitni Kierz
Kamex Polichna
1:2
Iskra II Krzemień
LKS Kowalin
2:1
Sprint Wierzchowiska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gościeradów
Pauza
ULKS Dzierzkowice
4:1
Orion Niedrzwica
Sprint Wierzchowiska
2:1
Kamex Polichna
Błękitni Kierz
2:0
Iskra II Krzemień
Roztocze Batorz
3:1
Perła Rudnik
Wisła Annopol
2:3
LKS Kowalin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Batorz
Pauza
Orion Niedrzwica
3:3
LKS Gościeradów
Kamex Polichna
0:9
Wisła Annopol
Perła Rudnik
2:4
Błękitni Kierz
LKS Kowalin
3:3
ULKS Dzierzkowice
Iskra II Krzemień
1:3
Sprint Wierzchowiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rudnik
Pauza
LKS Gościeradów
1:13
LKS Kowalin
Błękitni Kierz
1:0
Sprint Wierzchowiska
Wisła Annopol
4:2
Iskra II Krzemień
Roztocze Batorz
2:0
Orion Niedrzwica
ULKS Dzierzkowice
- : -
Kamex Polichna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kierz
Pauza
Sprint Wierzchowiska
1:5
Wisła Annopol
ULKS Dzierzkowice
3:0
Iskra II Krzemień
Kamex Polichna
2:1
LKS Gościeradów
Orion Niedrzwica
0:2
Perła Rudnik
LKS Kowalin
5:5
Roztocze Batorz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
Pauza
Sprint Wierzchowiska
- : -
ULKS Dzierzkowice
Błękitni Kierz
- : -
Wisła Annopol
LKS Kowalin
- : -
Perła Rudnik
Kamex Polichna
- : -
Roztocze Batorz
Iskra II Krzemień
- : -
LKS Gościeradów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kowalin
Pauza
Orion Niedrzwica
- : -
Błękitni Kierz
Perła Rudnik
- : -
Kamex Polichna
Roztocze Batorz
- : -
Iskra II Krzemień
ULKS Dzierzkowice
- : -
Wisła Annopol
LKS Gościeradów
- : -
Sprint Wierzchowiska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamex Polichna
Pauza
Sprint Wierzchowiska
- : -
Roztocze Batorz
Wisła Annopol
- : -
LKS Gościeradów
Błękitni Kierz
- : -
ULKS Dzierzkowice
LKS Kowalin
- : -
Orion Niedrzwica
Iskra II Krzemień
- : -
Perła Rudnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Krzemień
Pauza
Orion Niedrzwica
- : -
Kamex Polichna
Perła Rudnik
- : -
Sprint Wierzchowiska
Roztocze Batorz
- : -
Wisła Annopol
LKS Kowalin
- : -
Błękitni Kierz
LKS Gościeradów
- : -
ULKS Dzierzkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprint Wierzchowiska
Pauza
Wisła Annopol
- : -
Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice
- : -
Roztocze Batorz
LKS Gościeradów
- : -
Błękitni Kierz
Kamex Polichna
- : -
LKS Kowalin
Iskra II Krzemień
- : -
Orion Niedrzwica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
Pauza
Orion Niedrzwica
- : -
Sprint Wierzchowiska
Perła Rudnik
- : -
ULKS Dzierzkowice
Roztocze Batorz
- : -
LKS Gościeradów
LKS Kowalin
- : -
Iskra II Krzemień
Kamex Polichna
- : -
Błękitni Kierz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Dzierzkowice
Pauza
Sprint Wierzchowiska
- : -
LKS Kowalin
Wisła Annopol
- : -
Orion Niedrzwica
Błękitni Kierz
- : -
Roztocze Batorz
LKS Gościeradów
- : -
Perła Rudnik
Iskra II Krzemień
- : -
Kamex Polichna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gościeradów
Pauza
Orion Niedrzwica
- : -
ULKS Dzierzkowice
Perła Rudnik
- : -
Roztocze Batorz
LKS Kowalin
- : -
Wisła Annopol
Kamex Polichna
- : -
Sprint Wierzchowiska
Iskra II Krzemień
- : -
Błękitni Kierz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Batorz
Pauza
Sprint Wierzchowiska
- : -
Iskra II Krzemień
Wisła Annopol
- : -
Kamex Polichna
Błękitni Kierz
- : -
Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice
- : -
LKS Kowalin
LKS Gościeradów
- : -
Orion Niedrzwica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rudnik
Pauza
Sprint Wierzchowiska
- : -
Błękitni Kierz
Orion Niedrzwica
- : -
Roztocze Batorz
LKS Kowalin
- : -
LKS Gościeradów
Kamex Polichna
- : -
ULKS Dzierzkowice
Iskra II Krzemień
- : -
Wisła Annopol
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kierz
Pauza
Wisła Annopol
- : -
Sprint Wierzchowiska
Perła Rudnik
- : -
Orion Niedrzwica
Roztocze Batorz
- : -
LKS Kowalin
LKS Gościeradów
- : -
Kamex Polichna
Iskra II Krzemień
- : -
ULKS Dzierzkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij