Kolejna wygrana Iskry Krzemień

W niedzielne popołudnie podopieczni Tomka Dudzica wygrali w Kraśniku z tamtejszą Tęczą 3-0 i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zajmują pozycję vice-lidera wyprzedzając LKS Stróża, która uległa Ruchowi Popkowice 3:2.
    Mecz w Kraśniku zaczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny, w 4' spotkania bramkę dla żółto-czerwonych zdobył Daniel Kaproń po podaniu Adriana Moskala. Ta dwójka udowadnia, że na boisku bardzo dobrze się ze sobą czują a ich współpraca owocuje w postaci goli. Na kolejne trafienia naszych ulubieńców musieliśmy czekać do drugiej połowy spotkania. Najpierw do siatki trafił popularny "Małpa", który został obsłużony podaniem przez Pawła Blacha, a kropkę nad "i" postawił Sławek Król ustanawiając wynik spotkania na 0;3.
   Wielkie gratulacje dla Iskry Krzemień za walkę i kolejne 3 punty na koncie drużyny. Mamy nadzieję, że taka postawa zawodników jak w tej rundzie zaowocuje w przyszłym sezonie w postaci awansu do "Okręgówki".