Walka o mini trofeum

W najbliższej kolejce drużyna Iskry Krzemień będzie walczyła o małą rzecz, która może bardzo ucieszyć. Mecz z Sygnałem Chodel będzie ostatnim spotkaniem żółto-czerwonych przed własną publicznością, a w przypadku wygranej lub remisu nasza drużyna będzie jedynym klubem, który w tych rozgrywkach A klasy nie przegrał żadnego meczu u siebie. Krzemień II w tym sezonie jest twierdzą nie do zdobycia i w jutrzejszym meczu nasi ulubieńcy będą chcieli podtrzymać nazwę jaką dzierży nasze boisko, a także utrzymać pozycje vice-lidera.
    Ostatnio w Kraśniku ekipa Iskry pewnie pokonała 3:0 i do najbliższego meczu będzie podchodzić w roli faworyta. Drużyna z Chodla również wygrała swój mecz w stosunku 3 do 0 jednak jego przeciwnikiem była czerwona latarnia ligi - Kamex Polichna. W ostatnim meczu między tymi drużynami lepsza okazała się drużyna prowadzona przez Tomka Dudzica wygrywając w Chodlu 2;0.
    Zapraszamy wszystkich kibiców na to niedzielne spotkanie, które może okazać się unikatowe w tej edycji Lubelskiej A klasy. Mała rzecz, która może cieszyć więc was nie może zabraknąć jutro na tym spotkaniu, a stawiam duże pieniądze, że twierdza nie zostanie zdobyta.

LKS Iskra Krzemień vs Sygnał Chodel
niedziela godz. 12:00