Hokejowy wynik w Krzemieniu

Iskra Krzemień świetnie rozpoczęła rundę wiosenną pokonując na własnym boisku Sygnał Chodel aż 6:3. Mecz zdecydowanie mógł podobać się kibicom ze względu na dużą ilość ofensywnych akcji, sporo walki oraz przede wszystkim sporą ilość bramek.

Od pierwszych minut grę zaczęła dominować Iskra Krzemień. Sporo szybkich akcji i dokładnych podań w strefie obronnej rywala musiało zaprocentować. Tak się też stało. Po jednej z takich akcji Daniel Kaproń został sfaulowany w obrębie pola karnego. Stały fragment gry na bramkę pewnie zamienił Artur Flis. Chwilę później wynik meczu podwyższył Adrian Moskal mocnym strzałem pokonując bramkarza przyjezdnych. Iskra mogła zdobyć jeszcze kilka goli jednak brakowało dobrego wykończenia. Swoje szanse marnowali m.in Rafał Kaproń , który wychodząc sam na sam minął golkipera i będąc już naciskanym przez obrońce nie zdołał skierować piłki do psutej bramki. Kilka dobry okazji miał również Tomasz Michałek. W jego sytuacjach dobrze spisał się bramkarz i zapobiegł utracie kolejnych bramek. Jeszcze przed przerwą Chodel zdobył bramkę kontaktową. Krzysztof Zduniewicz po nieporozumieniu ze swoim obrońcą sfaulował rywala w polu karnym, a sędzia bez wahania wskazał na wapno.

Druga połowa rozpoczęła się od bramki dla Iskry. Piotr Widz technicznym strzałem z pola karnego podwyższył prowadzenie swojej drużyny. Kolejną bramkę dla Iskry zdobył Rafał Kaproń kierując piłkę do siatki z najbliższej odległości. Chwilę później w roli głównej drugi z braci Kaproń. Daniel, bo o nim mowa ładnym lobem pokonał golkipera. Sygnał także miał swoje okazje, ale świetnie między słupkami spisywał się Krzysztof Zduniewicz. Bym on jednak bezradny przy kolejnym rzucie karnym dla przyjezdnych, którzy z tego fragmentu gry zdobyli bramkę na 5:2. Nie był to jednak koniec strzelania w Krzemieniu. Bardzo dobrą indywidualną akcją popisał się Norbert Jargiło. Po ograniu kilku obrońców wbiegł pole karne i podcinką pokonał interweniującego bramkarza. Przed końcem spotkania Chodel zdołał zdobyć jeszcze jedną bramkę. Tym razem po strzale z rzutu wolnego z okolicy 25 metra.

Iskra Krzemień dzięki wygranej z Chodlem umocniła się na pozycji vicelidera, a przede wszystkich goni liderującą Unię Wilkołaz.

Iskra Krzemień 6:3 Sygnał Chodel