Trudny mecz na ciężkim terenie

Po wysokiej wygranej z drużyną Sygnału Chodel zawodnicy Iskry Krzemień wybiorą się do Zakrzówka by zmierzyć się z tamtejszym Stokiem. Tym razem miejmy nadzieję, że Tomek Dudzic do swojej dyspozycji będzie miał zdolną i gotową do gry najsilniejszą kadrę, gdyż zawodnicy Iskry nie mogą powtórzyć tak słabego meczu jak w poprzedniej rundzie, gdzie taką kadrą nie dysponował co w konsekwencji dało wynik 1:4 dla Stoku i pokazało naszą bezradność. Wówczas w po meczowej wypowiedzi trener Iskry odniósł się do przebiegu spotkania i zaznaczył, że takie mecze nie mogą się powtarzać jeżeli zespół z Krzemienia chce dalej walczyć o najwyższe cele.
-"W tym meczu grała jedna drużyna, gdyż nasz zespół nie wyszedł chyba z szatni na to spotkanie co pokazuje wynik do przerwy. [przyp. red. wynik 0-4] W drugiej połowie nasza gra się trochę odmieniła ale było już za późno by coś zmienić, gdyż drużyna gości miała wynik i skupiła się na jego obronie. Takie mecze jak ten nie mogą się już powtórzyć gdy chcemy się trzymać blisko czołówki."
    Najbliższe spotkanie będzie wspaniałą okazją by pokazać na co stać naszą drużynę i zbliżyć się do uciekającej Unii Wilkołaz, która ma już siedem punktów przewagi nad Iskrą Krzemień. W przypadku zwycięstwa nasz zespół odskoczy od Stoku Zakrzówek na pięć punktów i umocni się na fotelu vice lidera.