Stróża niestraszna

W XVIII kolejce Lubelskiej A klasy gr I Iskra Krzemień pokonuje vice lidera rozgrywek LKS Stróża 1-0. Bramkę dla żółto-czerwonych zdobył strzałem głową super strzelec naszej drużyny Tomasz Michałek, a ostatnim podaniem obsłużył go Daniel Kaproń. Ze względu na warunki pogodowe jakie panowały przy okazji rozgrywanych zawodów wiele nie zależało od umiejętności zawodników tylko od kaprysu pogody, gdzie raz świeciło słońce, a raz atakowały nas opady śniegu oraz silny wiatr. Obie drużyny mecz kończyły w "10", najpierw po dwóch żółtych kartkach z boiska wyleciał Tomasz Michałek, a następnie za wybitnie niesportowe zachowanie obrońca gości, który zaatakował jednego z naszych zawodników podczas gdy piłka była poza grą.
    Iskra Krzemień potrafiła podnieść się po bolesnej lekcji jakiej doświadczyła w Urzędowie i w drugim z rzędu spotkaniu na szczycie tym razem zwyciężyć.