II miejsce dla Iskra Krzemień Oldboy

W sobotę 18 marca br. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboy, w którym rywalizowali zawodnicy w wieku 35 lat i starsi. W turnieju wystartowały następujące drużyny: Oldboy Łańcut, Moto-Fan Przemyśl, Echo Zawada, Iskra Krzemień oraz Przyjaciele Nisko. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Na pierwszym miejscu uplasował się zespół Echo Zawada. Drugie miejsce na podium wywalczyli zawodnicy Iskry Krzemień, a trzecie miejsce przypadło drużynie gospodarzy Oldboy Łańcut. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Leszka Pachute (Iskra Krzemień). Koronę „króla strzelców” zdobył Piotr Żurawski (4 bramki) z Moto-Fan Przemyśl, a najlepszym bramkarzem został Mariusz Sokołowski (Echo Zawada).

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny oraz najlepsi zawodnicy odebrali pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył Dyrektor MOSiR Jerzy Hałka.

Szczegółowe wyniki turnieju tutaj
Tekst pochodzi ze strony MOSIR Łańcut