Dziewczęta zagrają w Lublinie

Na bocznym boisku Areny Lublin w niedziele o godzinie 14:00 nasza kobieca drużyna Iskry Krzemień rozpocznie swoje zmagania w tegorocznych rozgrywkach a przeciwnikiem będzie drużyna Perły Lublin. W niedawnym sparingu pomiędzy drużynami padł remis 3:3 a "Iskierki" prowadzone przez Daniela Pawlosa pokazały się z dobrej strony i mają nadzieję na pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Ponadto do drużyny dołączyły nowe zawodniczki m.in Magdalena Mróz, Agnieszka Staszewska, Agnieszka Gajór, Julia Michalczyk, Paulina Szewc, Dominika Buczan oraz Monika Kaproń, które starać się będą aby nasza drużyna zakończyła rozgrywki w grupie mistrzowskiej.
  Życzymy im udanego startu rozgrywek i zainkasowania ważnych trzech punktów, które będą bardzo potrzebne w końcowym rozrachunku.