Dwie wygrane przed własną publicznością

Wczoraj, obydwie drużyny seniorskie Iskry Krzemień zakończyły zmagania piłkarskie w tym roku zdobywając komplet punktów a swoje mecze wygrywając 2:0.
  To było drugie zwycięstwo z rzędu ekipy prowadzonej przez Tomasza Dudzica, jak dotąd w tym sezonie ani razu zawodnicy nie potrafili wygrać dwóch meczów za sobą, zawsze gubiąc punkty nawet na słabszym rywalu. Dwa ostatnie mecze tj. wyjazdowe spotkanie w Chodlu i to dzisiejsze to prawdziwy pokaz siły i woli walki spadkowicza z "okręgówki". W tych meczach można było narzekać tylko na nieskuteczność do czego chyba już się przyzwyczailiśmy, ale liczą się punkty w tym przypadku sześć. W sobotnim meczu zwycięstwo zapewnili nam Daniel Kaproń, który został obsłużony podaniem przez Michałka, który tym razem w roli asystenta wykorzystał niezorganizowanie w szeregach Kraśniczan podając z rzutu wolnego wprost pod nogi młodszego z Kaproniów, a także Grzesiek Gzik, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do pustej bramki po dobrej centrze najpierw Krzyśka Moskala.
  Natomiast dwie godziny wcześniej również na własnej murawie Iskierki pokonały w zaległej kolejce Sybilę Puławy różnicą dwóch bramek i utrzymały się na piątej pozycji w tabeli. Bramki w tym spotkaniu strzelała nasza niezawodna Kornelia Pachuta.