Wysoka wygrana na zakończenie.

W ostatniej kolejce podopieczni Tomka Dudzica pewnie pokonali Stal II Kraśnik 7:1, choć to gospodarze pierwsi objęli prowadzenie w tym spotkaniu.
    Mecz rozpoczął się od dwóch groźnych ataków żółto-czerwonych, jednak to drużyna z Kraśnika zdobyła bramkę po stałym fragmencie gry z rzutu rożnego. Zawodnicy Iskry długo nie pozostawali dłużni i w ciągu 20 minut zapakowali trzy bramki bezradnej formacji obronnej gospodarzy. Bramki do przerwy zdobyli D. Pawlos, A. Moskal oraz P. Pawlos.
    Druga połowa to ciągłe ataki ze strony gości, ale w pierwszych minutach tej odsłony stu procentową okazję miał zespół z Kraśnika, gdy po strzale napastnika gospodarzy jeden z naszych obrońców wybijał piłkę z linii bramkowej. Do końca meczu obraz nie uległ zamianie i po przerwie nasi ulubieńcy zapakowali jeszcze cztery bramki ustalając wynik spotkania na 7:1. Autorami zdobytych goli w drugiej połowie byli M. Blacha 3x oraz D. Kaproń.
    Na zakończenie sezonu nasi zawodnicy podnieśli się z kolan i potrafili odpowiedzieć przekonującym zwycięstwem. Cieszyć może fakt, że to już piąty mecz w rundzie wiosennej w którym Iskra zdobywa 7 goli, oraz to, że rzutem na taśmę kończymy zmagania w Lubelskiej A klasie jako vice-lider 13 punktów za Orłem z Urzędowa.
    Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim kibicom, którzy wspierali nas przez cały rok, a także wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w tym widowisku. Mamy nadzieję, że za rok będzie więcej momentów do radości.