Rywal zza miedzy

5 listopada odbędzie się XII przedostatnia kolejka rundy jesiennej, w której rywalem Iskry Krzemień będzie drużyna GUKS Modliborzyce. Spotkanie odbędzie się na boisku miejskim w Modliborzycach o godzinie 13:30. Obydwie drużyny w meczach o punkty do tej pory mierzyły się dwa razy, w których zdecydowanie z tarczą wychodził nasz zespół wygrywając u siebie 5:2 oraz na wyjeździe 3:1. W poprzedniej kolejce te dwie ekipy musiały pauzować gdyż ich mecze nie odbyły się ze względu na zły stan murawy po obfitych opadach jakie miały miejsce w ubiegłym tygodniu. Na tą chwilę Iskra zajmuje 5 miejsce z 18 punktami, natomiast GUKS to czerwona latarnia tegorocznych rozgrywek, która zajmuje 14 miejsce tylko z 6 punktami.
    Z pozoru łatwy mecz może okazać się bardzo trudnym spotkaniem dla naszych ulubieńców. Obydwie drużyny będą chciały tutaj zdobyć komplet punktów by wyjść ze strefy spadkowej w przypadku Modliborzyc oraz by utrzymać kontakt z czołówką przez Iskrę Krzemień. Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie do Modliborzyc, to jest najbliższy mecz wyjazdowy więc nie może was tam zabraknąć.