Przygotowania do sezonu

Za dokładnie dwa miesiące 24 marca rozgrywki wznawia Lubelska "Serie A". Na start nasi zawodnicy zmierzą się u siebie z LZS Poniatowa Wieś, dlatego to jest dobry czas na wznowienie treningów z pełnym obciążeniem i sukcesywnie przygotowywać się do rozpoczęcia rundy wiosennej. Po długiej przerwie zimowej zawodnicy Iskry Krzemień przygotowanie do nadchodzących rozgrywek rozpoczną walnym zebraniem 4 lutego, a następnie obozem kondycyjnym, dochodzeniowym w dniach 5-9 luty. Gry kontrolne podopieczni Tomka Dudzica rozpoczną od halowego turnieju w Ludwinie 11 lutego, a kolejnym krokiem okresu przygotowawczego kadry A będą mecze towarzyskie na świeżym powietrzu z drużynami takimi jak: Tur Turobin 17/18 luty, GUKS Modliborzyce 24/25 luty, Orion Dereźnia 3/4 marzec, Potok Wielki 10/11 i na zakończenie z Perłą Borzechów 17/18 marzec. Z kolei kadra B rozpocznie 3/4 marca sparingiem z Kamexem Polichna, następnie 24/25 marca ze Sprintem Wierzchowiska, oprócz tych konkretnych meczy zawodnicy na co dzień występujący w B klasie będą spotkania rozgrywać razem z drużyną z A klasy.
    Poniżej prezentujemy harmonogram okresu przygotowawczego bez uwzględnienia treningów.
Terminarz przygotowań do rundy wiosennej:
4.02 Walne zebranie,
5-9.02 obóz kondycyjny dochodzeniowy
11.02 Halowy turniej LZS w Ludwinie,
17/18.02 sparing z Turem Turobin,
24/25.02 sparing z Modliborzycami,
3/4. 03 sparing z Orionem Dereźnia oraz z Polichna,
10/11.03 sparing z Potokiem,
17/18.03 sparing z Borzechowem,
24/25.03 mecz ligowy z Poniatowa oraz sparing z Wierzchowiskami.