Odzyskać utracony honor

Po ostatnim feralnym meczu przegranym przed własną publicznością aż 1:4 ze Stokiem Zakrzówek zawodnicy Iskry Krzemień w najbliższą niedzielę wyruszą do Kraśnika by zmierzyć się z tamtejszą Stalą II Kraśnik. W nadchodzącym spotkaniu cała drużyna ma coś do udowodnienia sobie a także kibicom i po prostu ten mecz musi wygrać. Styl w jakim zespół z Krzemienia uległ Stokowi Zakrzówek w poprzedniej kolejce można śmiało porównać do stylu drużyn z B klasy, które okupują dolną część tabeli. Naszym zawodnikom zabrakło motywacji, ambicji, woli walki oraz sportowej agresji, a co najważniejsze chęci by coś zmienić po każdym precyzyjnym ciosie wyprowadzanym przez graczy Stoku. W grze naszego zespołu nic nie funkcjonowało jak należy, zaczynając od bramkarza, poprzez formację obronną i linie pomocy, a kończąc na tych którzy powinni strzelać bramki czyli napastnikach. Takiej Iskry więcej nie chcemy oglądać, Iskry, która nie potrafiła wymienić kilku podań i stworzyć sobie sytuacji bramkowych, bardzo łatwo dającej się ogrywać przed własnym polem karnym oraz popełniając od groma błędów. Trudno mi sobie przypomnieć aby Iskra Krzemień w "okręgówce" rozgrywałą takie mecze jak ten z Zakrzówkiem. Mam nadzieję, że w nadchodzącym spotkaniu nasi ulubieńcy pokażą, że to był jedynie moment słabości i z trudnego terenu jakim niewątpliwie jest Kraśnik wywiozą trzy punkty i zaczną grać na miarę oczekiwań.

Stal II Kraśnik vs LKS Iskra Krzemień
17 września godz. 16:00