KLASA A. Tylko remis na początek

Podział punktów w Krzemieniu. W swoim pierwszym meczu zawodnicy żółto-czerwonych zremisowali 2:2 z drużyną GKS Płomień Trzydnik Duży, a bramki dla zespołu Iskry strzelali Daniel Pawlos oraz Adrian Moskal. Chociaż Iskra Krzemień stworzyła sobie więcej sytuacji do strzelenia gola to drużyna gości w tym meczu dwukrotnie wychodziła na prowadzenie. Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji, gdyż przy drugiej bramce dla Trzydnika w środku pola faulowany był Michałek, czego nie zauważył stojący dwa metry dalej sędzia główny tego spotkania.
   Sam mecz w wykonaniu naszych zawodników wyglądał dobrze jednak nie potrafiliśmy się ustrzec prostych błędów,
a także wykorzystać sporo sytuacji bramkowych do czego niestety od kilku sezonów przyzwyczaił nas zespół z Krzemienia. Pozostaje nam tylko wierzyć, że kolejne mecze skończą się dla naszych ulubieńców trzema oczkami, a pierwszą szansą na zdobycie kompletu punktów podopieczni Tomka Dudzica będą mieli już środę, gdzie na wyjeździe Iskra Krzemień podejmie LZS Poniatowa Wieś w ramach zaległej I kolejki.

LKS Iskra Krzemień 2:2 GKS Płomień Trzydnik Duży
bramki: D. Pawlos, A. Moskal