Cenne 3 punkty

W ostatniej kolejce Iskra Krzemień pewnie pokonała 2:0 drużynę Perły Borzechów i wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli. Mecz od pierwszej minuty zdominowali zawodnicy z Krzemienia, którzy mieli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, jednak na linii dobrze spisywał się bramkarz gości. Pierwszą bramkę w ok 30 minucie spotkania ładnym strzałem zdobył Leszek Pachuta, który również mógł podwyższyć prowadzenie jednak tym razem golkiper drużyny z Borzechowa wykonał interwencje poza polem karnym i po tym zagraniu powinien obejrzeć czerwoną kartkę lecz sędzia uznał, że "piłka była kopnięta za lekko" i za ten rzut wolny należała się tylko żółta kartka.
   Druga połowa to nadal dominacja gospodarzy, którzy nie potrafili przekuć wielu sytuacji na bramkę. W 85 minucie spotkania po kontrze naszego zespołu bramkę zdobył Daniel Kaproń, a wspaniałym podaniem popisał się Rafał Kaproń. Pod koniec meczu po bardzo chamskim i głupim przewinieniu czerwoną kartka został ukarany zawodnik gości , który bardzo ostro zaatakował obiema nogami popularnego Szynka. Tym nie miłym akcentem sędzia główny zakończył spotkanie w którym zawodnicy Tomka Dudzica odnoszą bardzo ważne zwycięstwo i do liderującej Unii Wilkołaz tracą tylko 4 punkty.