Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
5:3
LKS Kowalin
Sygnał Chodel
1:1
LKS Poniatowa Wieś
LKS Stok Zakrzówek
2:3
GKS Perła Borzechów
Orzeł Urzędów
4:1
Tęcza Kraśnik
KS Wisła Józefów
1:2
Iskra Krzemień
Tęcza Bełżyce
5:1
Płomień Trzydnik Duży
Ruch Popkowice
3:0
GLKS Potok Wielki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
1:4
Sygnał Chodel
LKS Kowalin
0:2
Orzeł Urzędów
LKS Poniatowa Wieś
1:4
LKS Stok Zakrzówek
Iskra Krzemień
2:1
GLKS Potok Wielki
KS Wisła Józefów
2:3
Wisła Annopol
GKS Perła Borzechów
0:1
Ruch Popkowice
Tęcza Kraśnik
3:9
Tęcza Bełżyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Chodel
7:1
Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów
5:2
KS Wisła Józefów
Wisła Annopol
4:3
Iskra Krzemień
GLKS Potok Wielki
1:2
GKS Perła Borzechów
LKS Stok Zakrzówek
3:1
Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Bełżyce
5:2
LKS Kowalin
Ruch Popkowice
6:2
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
1:4
Orzeł Urzędów
Tęcza Kraśnik
1:7
LKS Stok Zakrzówek
LKS Kowalin
1:4
Sygnał Chodel
LKS Poniatowa Wieś
3:5
GLKS Potok Wielki
Iskra Krzemień
2:0
GKS Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży
2:1
Ruch Popkowice
KS Wisła Józefów
1:4
Tęcza Bełżyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Urzędów
3:3
Iskra Krzemień
LKS Stok Zakrzówek
6:1
LKS Kowalin
GKS Perła Borzechów
3:0*
LKS Poniatowa Wieś
GLKS Potok Wielki
1:2
Płomień Trzydnik Duży
Sygnał Chodel
1:1
KS Wisła Józefów
Tęcza Bełżyce
1:1
Wisła Annopol
Ruch Popkowice
1:2
Tęcza Kraśnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kowalin
3:0
Ruch Popkowice
Iskra Krzemień
3:0
LKS Poniatowa Wieś
Płomień Trzydnik Duży
3:2
GKS Perła Borzechów
Orzeł Urzędów
0:5
Tęcza Bełżyce
Wisła Annopol
2:2
Sygnał Chodel
KS Wisła Józefów
1:4
LKS Stok Zakrzówek
Tęcza Kraśnik
0:4
GLKS Potok Wielki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stok Zakrzówek
3:1
Wisła Annopol
GKS Perła Borzechów
11:0
Tęcza Kraśnik
Sygnał Chodel
2:2
Orzeł Urzędów
Tęcza Bełżyce
1:0
Iskra Krzemień
Ruch Popkowice
6:1
KS Wisła Józefów
LKS Poniatowa Wieś
0:3*
Płomień Trzydnik Duży
GLKS Potok Wielki
2:3
LKS Kowalin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Urzędów
2:1
LKS Stok Zakrzówek
Tęcza Kraśnik
3:1
LKS Poniatowa Wieś
Iskra Krzemień
0:2
Płomień Trzydnik Duży
Wisła Annopol
5:2
Ruch Popkowice
Tęcza Bełżyce
1:1
Sygnał Chodel
LKS Kowalin
2:1
GKS Perła Borzechów
KS Wisła Józefów
4:0
GLKS Potok Wielki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
2:2
KS Wisła Józefów
GLKS Potok Wielki
0:4
Wisła Annopol
LKS Poniatowa Wieś
0:9
LKS Kowalin
Płomień Trzydnik Duży
7:0
Tęcza Kraśnik
Sygnał Chodel
2:1
Iskra Krzemień
Ruch Popkowice
1:5
Orzeł Urzędów
LKS Stok Zakrzówek
0:1
Tęcza Bełżyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Chodel
- : -
LKS Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów
- : -
GLKS Potok Wielki
Tęcza Bełżyce
- : -
Ruch Popkowice
Iskra Krzemień
- : -
Tęcza Kraśnik
KS Wisła Józefów
- : -
LKS Poniatowa Wieś
Wisła Annopol
- : -
GKS Perła Borzechów
LKS Kowalin
- : -
Płomień Trzydnik Duży
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
- : -
Orzeł Urzędów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości