zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Chodel
1:2
Perła Borzechów
Tęcza Kraśnik
1:0
LKS Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz
5:0
GUKS Modliborzyce
Płomień Trzydnik Duży
2:2
LKS Stróża
Stal II Kraśnik
3:3
KS Wisła Józefów
LKS RUCH Popkowice
4:4
GLKS Potok Wielki
LKS Poniatowa Wieś
2:2
Iskra Krzemień
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Borzechów
1:2
LKS Stok Zakrzówek
GUKS Modliborzyce
2:1
GLKS Potok Wielki
Iskra Krzemień
2:2
Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Kraśnik
0:1
Stal II Kraśnik
LKS Stróża
3:1
Sygnał Chodel
KS Wisła Józefów
7:2
LKS RUCH Popkowice
Unia Wilkołaz
3:0
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Chodel
1:5
Iskra Krzemień
LKS Stok Zakrzówek
1:3
LKS Stróża
Stal II Kraśnik
2:0
Perła Borzechów
GLKS Potok Wielki
0:3*
KS Wisła Józefów
LKS RUCH Popkowice
2:2
Tęcza Kraśnik
Płomień Trzydnik Duży
4:1
Unia Wilkołaz
LKS Poniatowa Wieś
6:1
GUKS Modliborzyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Borzechów
5:3
LKS RUCH Popkowice
GUKS Modliborzyce
1:3
KS Wisła Józefów
Iskra Krzemień
1:4
LKS Stok Zakrzówek
Tęcza Kraśnik
0:2
GLKS Potok Wielki
Unia Wilkołaz
4:1
Sygnał Chodel
LKS Stróża
2:1
Stal II Kraśnik
LKS Poniatowa Wieś
4:4
Płomień Trzydnik Duży
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Chodel
5:0
LKS Poniatowa Wieś
LKS Stok Zakrzówek
4:2
Unia Wilkołaz
GLKS Potok Wielki
7:1
Perła Borzechów
KS Wisła Józefów
3:1
Tęcza Kraśnik
Stal II Kraśnik
2:0
Iskra Krzemień
LKS RUCH Popkowice
1:3
LKS Stróża
Płomień Trzydnik Duży
8:0
GUKS Modliborzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Borzechów
3:6
KS Wisła Józefów
GUKS Modliborzyce
3:2
Tęcza Kraśnik
Iskra Krzemień
3:0
LKS RUCH Popkowice
Płomień Trzydnik Duży
3:3
Sygnał Chodel
LKS Stróża
1:1
GLKS Potok Wielki
Unia Wilkołaz
4:0
Stal II Kraśnik
LKS Poniatowa Wieś
1:0
LKS Stok Zakrzówek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stok Zakrzówek
1:2
Płomień Trzydnik Duży
LKS RUCH Popkowice
0:1
Unia Wilkołaz
GLKS Potok Wielki
2:3
Iskra Krzemień
Sygnał Chodel
5:2
GUKS Modliborzyce
Tęcza Kraśnik
1:3
Perła Borzechów
KS Wisła Józefów
1:1
LKS Stróża
Stal II Kraśnik
2:2
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
2:6
Perła Borzechów
Iskra Krzemień
3:0*
KS Wisła Józefów
Płomień Trzydnik Duży
3:2
Stal II Kraśnik
LKS Stróża
0:1
Tęcza Kraśnik
Sygnał Chodel
0:1
LKS Stok Zakrzówek
LKS Poniatowa Wieś
7:1
LKS RUCH Popkowice
Unia Wilkołaz
5:2
GLKS Potok Wielki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Borzechów
0:2
LKS Stróża
LKS Stok Zakrzówek
7:0
GUKS Modliborzyce
LKS RUCH Popkowice
6:1
Płomień Trzydnik Duży
GLKS Potok Wielki
2:2
LKS Poniatowa Wieś
Stal II Kraśnik
4:2
Sygnał Chodel
Tęcza Kraśnik
1:1
Iskra Krzemień
KS Wisła Józefów
0:4
Unia Wilkołaz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stok Zakrzówek
0:0
Stal II Kraśnik
Iskra Krzemień
2:0
Perła Borzechów
GUKS Modliborzyce
1:4
LKS Stróża
Sygnał Chodel
3:3
LKS RUCH Popkowice
LKS Poniatowa Wieś
6:1
KS Wisła Józefów
Płomień Trzydnik Duży
1:1
GLKS Potok Wielki
Unia Wilkołaz
0:0
Tęcza Kraśnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Borzechów
1:2
Unia Wilkołaz
LKS RUCH Popkowice
1:5
LKS Stok Zakrzówek
Tęcza Kraśnik
3:2
LKS Poniatowa Wieś
LKS Stróża
1:2
Iskra Krzemień
KS Wisła Józefów
1:5
Płomień Trzydnik Duży
Stal II Kraśnik
10:1
GUKS Modliborzyce
GLKS Potok Wielki
4:2
Sygnał Chodel
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stok Zakrzówek
5:1
GLKS Potok Wielki
Stal II Kraśnik
2:2
LKS RUCH Popkowice
Płomień Trzydnik Duży
0:2
Tęcza Kraśnik
Sygnał Chodel
2:3
KS Wisła Józefów
GUKS Modliborzyce
0:3*
Iskra Krzemień
LKS Poniatowa Wieś
4:2
Perła Borzechów
Unia Wilkołaz
1:2
LKS Stróża
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS RUCH Popkowice
2:2
GUKS Modliborzyce
Perła Borzechów
2:2
Płomień Trzydnik Duży
Iskra Krzemień
0:1
Unia Wilkołaz
KS Wisła Józefów
5:1
LKS Stok Zakrzówek
GLKS Potok Wielki
2:5
Stal II Kraśnik
Tęcza Kraśnik
2:4
Sygnał Chodel
LKS Stróża
0:1
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Borzechów
2:1
Sygnał Chodel
GUKS Modliborzyce
2:10
Unia Wilkołaz
LKS Stróża
2:0
Płomień Trzydnik Duży
KS Wisła Józefów
3:0*
Stal II Kraśnik
GLKS Potok Wielki
1:1
LKS RUCH Popkowice
LKS Stok Zakrzówek
0:2
Tęcza Kraśnik
Iskra Krzemień
2:3
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Kraśnik
0:3*
Tęcza Kraśnik
Sygnał Chodel
3:5
LKS Stróża
LKS Poniatowa Wieś
1:2
Unia Wilkołaz
GLKS Potok Wielki
8:0
GUKS Modliborzyce
Płomień Trzydnik Duży
3:4
Iskra Krzemień
LKS Stok Zakrzówek
2:1
Perła Borzechów
LKS RUCH Popkowice
- : -
KS Wisła Józefów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
4:2
LKS RUCH Popkowice
Perła Borzechów
3:0
Stal II Kraśnik
Unia Wilkołaz
3:2
Płomień Trzydnik Duży
LKS Stróża
2:3
LKS Stok Zakrzówek
KS Wisła Józefów
0:3
GLKS Potok Wielki
GUKS Modliborzyce
1:3
LKS Poniatowa Wieś
Iskra Krzemień
6:3
Sygnał Chodel
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
3:2
LKS Poniatowa Wieś
Sygnał Chodel
1:5
Unia Wilkołaz
KS Wisła Józefów
6:1
GUKS Modliborzyce
Stal II Kraśnik
0:3
LKS Stróża
LKS RUCH Popkowice
2:4
Perła Borzechów
LKS Stok Zakrzówek
2:1
Iskra Krzemień
GLKS Potok Wielki
6:3
Tęcza Kraśnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
1:1
KS Wisła Józefów
Perła Borzechów
2:3
GLKS Potok Wielki
GUKS Modliborzyce
0:4
Płomień Trzydnik Duży
Iskra Krzemień
3:0
Stal II Kraśnik
Unia Wilkołaz
2:1
LKS Stok Zakrzówek
LKS Stróża
4:2
LKS RUCH Popkowice
LKS Poniatowa Wieś
4:1
Sygnał Chodel
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
4:1
GUKS Modliborzyce
Sygnał Chodel
0:1
Płomień Trzydnik Duży
KS Wisła Józefów
1:2
Perła Borzechów
GLKS Potok Wielki
1:3
LKS Stróża
LKS Stok Zakrzówek
5:1
LKS Poniatowa Wieś
Stal II Kraśnik
0:3
Unia Wilkołaz
LKS RUCH Popkowice
1:2
Iskra Krzemień
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Borzechów
0:2
Tęcza Kraśnik
GUKS Modliborzyce
2:0
Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz
- : -
LKS RUCH Popkowice
Płomień Trzydnik Duży
4:0
LKS Stok Zakrzówek
LKS Stróża
4:2
KS Wisła Józefów
LKS Poniatowa Wieś
3:0
Stal II Kraśnik
Iskra Krzemień
0:0
GLKS Potok Wielki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
0:5
LKS Stróża
Perła Borzechów
5:2
GUKS Modliborzyce
GLKS Potok Wielki
0:2
Unia Wilkołaz
LKS Stok Zakrzówek
2:1
Sygnał Chodel
Stal II Kraśnik
0:3
Płomień Trzydnik Duży
LKS RUCH Popkowice
2:5
LKS Poniatowa Wieś
KS Wisła Józefów
5:0
Iskra Krzemień
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
4:4
LKS Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz
1:0
KS Wisła Józefów
Płomień Trzydnik Duży
3:1
LKS RUCH Popkowice
LKS Stróża
4:1
Perła Borzechów
Sygnał Chodel
3:0
Stal II Kraśnik
LKS Poniatowa Wieś
1:5
GLKS Potok Wielki
Iskra Krzemień
3:1
Tęcza Kraśnik
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stróża
3:0
GUKS Modliborzyce
Tęcza Kraśnik
0:2
Unia Wilkołaz
Perła Borzechów
3:4
Iskra Krzemień
KS Wisła Józefów
2:3
LKS Poniatowa Wieś
GLKS Potok Wielki
1:1
Płomień Trzydnik Duży
Stal II Kraśnik
0:3
LKS Stok Zakrzówek
LKS RUCH Popkowice
0:2
Sygnał Chodel
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
2:4
LKS Stróża
GUKS Modliborzyce
3:0
Stal II Kraśnik
Unia Wilkołaz
4:0
Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży
4:3
KS Wisła Józefów
Sygnał Chodel
2:0
GLKS Potok Wielki
LKS Poniatowa Wieś
0:2
Tęcza Kraśnik
LKS Stok Zakrzówek
6:2
LKS RUCH Popkowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
1:2
Płomień Trzydnik Duży
Perła Borzechów
4:2
LKS Poniatowa Wieś
LKS Stróża
3:1
Unia Wilkołaz
KS Wisła Józefów
4:1
Sygnał Chodel
GLKS Potok Wielki
1:2
LKS Stok Zakrzówek
LKS RUCH Popkowice
3:0
Stal II Kraśnik
Iskra Krzemień
5:1
GUKS Modliborzyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
4:5
Iskra Krzemień
GUKS Modliborzyce
0:2
LKS RUCH Popkowice
Płomień Trzydnik Duży
0:1
Perła Borzechów
Sygnał Chodel
5:1
Tęcza Kraśnik
LKS Poniatowa Wieś
2:3
LKS Stróża
LKS Stok Zakrzówek
1:0
KS Wisła Józefów
Stal II Kraśnik
0:3
GLKS Potok Wielki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości