Wysoka wygrana z Modliborzycami

Wysoka wygrana z Modliborzycami

    W ostatnim meczu przed własną publicznością zawodnicy Iskry Krzemień wraz z drużyną GUKS-u Modliborzyce urządzili wspaniałe widowisko strzelając aż 6 goli. Choć mecz zakończył się wynikiem korzystnym dla podopiecznych Tomka Dudzica to przed przerwą modliborzanie potrafili stworzyć kilka dobrych sytuacji i strzelić trzy gole z czego dwa nie zostały uznane gdyż zawodnik GUKS-u znajdował się na pozycji spalonej. Wynik do przerwy tylko 1:1. W drugiej odsłonie spotkania po dominacji Iskry, zawodnicy naszej drużyny potrafili strzelić jeszcze cztery bramki a mecz zakończył się wynikiem 5:1. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Daniel Kaproń, Łukasz Mierzwa, Piotr Pawlos, Daniel Pawlos oraz Adrian Moskal.
   

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości