Wysoka wygrana

To był dobry mecz w wykonaniu Iskry Krzemień. Zawodnicy zaprezentowali się na plus, chociaż w pierwszej połowie było widać wiele nerwowości i niecelnych podań to i tak nasi ulubieńcy odnoszą wysokie zwycięstwo nad Kamexem Polichną 5:0. Wszystkie gole Iskra strzeliła w drugiej części spotkania, gdzie wyraźnie było widać dominację naszej drużyny jak i spokój w konstruowaniu sytuacji co doprowadziło do tego, że druga połowa była zdecydowanie lepszą odsłoną tego widowiska w wykonaniu zawodników z Krzemienia i zaowocowało zdobyciem upragnionych 3 punktów oraz zbliżeniem się do czołowej czwórki. Dwie z pięciu bramek strzelił Sławomir Król, który ostatnimi czasy przeżywał zniżkę formy i wiele sytuacji nie potrafił zamienić na gola. Mamy nadzieję, że te grosze mecze ma już za sobą i w kolejnych meczach regularnie będzie się wpisywał na listę strzelców. Po jednym golu dołożyli jeszcze Kufel, P. Pawlos oraz niezawodny Tomek Michałek, który w tym sezonie strzelił już 5 bramek w 5 meczach.
  Tym razem jednak obyło się bez niespodzianek, gdyż podopieczni Tomka Dudzica podeszli do meczu bardzo zmotywowani, a na boisku zostawili wiele sił i potu by znów poczuć się zwycięzcą.