Wygrać na początek.

W najbliższą niedziele ruszają rozgrywki Lubelskiej A Klasy grupy III, w której występuje m.in nasz zespół czyli LKS Iskra Krzemień. Pierwszym rywalem żółto-czerwonych będzie drużyna Ruchu Popkowice, która na tym poziomie rozgrywkowym występuje już kilka lat, a zalicza się do tzw. "średniaków". To będzie ważny sprawdzian dla naszej drużyny gdyż pokaże nam w jakiej formie są zawodnicy Iskry Krzemień i czy zasługują na miano faworytów do awansu. Rywal z Popkowic nie jest trudnym ale też i łatwym przeciwnikiem tylko typową drużną A-klasy, więc podopieczni Tomka Dudzica będą musieli pokazać charakter oraz skuteczność na wyższym poziomie niż prezentowali to w wielu meczach m.in "okręgówki". Warto dodać, że spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:00 na boisku Ruchu.

Ruch Popkowice vs LKS Iskra Krzemień
niedziela godz. 17:00