Wskoczyć na właściwe tory. Sportowa niedziela w Krzemieniu

Niedziela w Krzemieniu obfitować będzie w sportowe widowiska i nikt nie będzie mógł narzekać na nudę. Dla wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko, 10 kwietnia na boisko w Krzemieniu Drugim jako pierwsze wybiegną nasze dziewczęta, które o 11:00 podejmować będą Poraj Karczewice.
   Następnie o godzinie 14:00 rozpocznie swój drugi mecz tej rundy pierwsza drużyna, a rywalem będzie Stal Poniatowa, która obecnie zajmuje fotel lidera, a swój poprzedni mecz wygrała 2-0 z Tajfunem Ostrów Lubelski. Natomiast zespół Iskry Krzemień przed tą kolejką plasuje się na dwunastej pozycji w tabeli, która w poprzedniej kolejce pauzowała ze względu na zły stan boiska w Dąbrowicy.. Ten mecz będzie szansą na zmazanie złego wrażenia z pierwszego spotkania i wskoczenie na właściwe tory, których stacją końcową będzie utrzymanie w Lubelskiej Okręgówce.
   Na koniec bo o godzinie 16:00 na murawie pojawią się drużyny juniorskie Iskry Krzemień oraz Stali Poniatowa.
Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego dopingowania drużyn z Krzemienia pamiętając nie tylko o drużynie senioró ale także o pozostałych drużynach reprezentujących klub.

Niedziela 10 kwietnia 2016
Iskra Krzemień K - Poraj Karczewice K