Tylko remis w II kolejce A klasy

Niestety, pierwszy mecz u siebie z drużyną GLKS-u Potok Wielki nie przejdzie do historii, pomimo przewagi na boisku i kontrolowaniu gry nasi zawodnicy nie potrafili zamienić tego na bramki i ostatecznie Iskra Krzemień remisuje 1:1 po bramce Piotra Pawlosa.
  Mecz zaczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny, ciągłe ataki i wysokie posiadanie piłki pozwoliło nam na stworzenie kilku groźnych sytuacji, którą w 39 minucie na bramkę zamienił Piotr Pawlos a asystował mu Sławek Król. Niestety jak się później okazało była to jedyna bramka dla Iskry w tym meczu. Drużyna gości w pierwszej połowie nie potrafiła realnie zagrozić bramce strzeżonej przez Jacka Flisa. Druga połowa była już słabsza w wykonaniu gospodarzy co nie oznacza, że to goście zaczęli lepiej grać, nie sprzyjające warunki m.in wysoka temperatura sprawiła, że mecz stracił tempo i zawodnicy opadli z sił. Jednak ostatnie słowo należało do drużyny z Potoka Wielkiego, gdzie po jednym z rzutów rożnych zdobyli wyrównującą bramkę. Zawodnicy gospodarzy próbowali jeszcze ponownie wyjść na prowadzenie, a najlepszą sytuację miał strzelec jedynej bramki dla żółto-czerwonych popularny "Pepe" jednak po jego strzale piłka trafia tylko w słupek.
  Po tym meczu zostaje niesmak, ponieważ to Iskra Krzemień w tym meczu była lepszą drużyną ale brak konsekwencji w sytuacjach podbramkowych odbił się czkawką i zespół z Krzemienia musiał podzielić się punktami z ekipą GLKS-u. Mamy nadzieję, że kolejne mecze będą dostarczać nam więcej radości niż mieszanych uczuć lub smutku.

LKS Iskra Krzemień 1:1 GLKS Potok Wielki
Bramki: Piotr Pawlos
Skład: J. Flis - P. Kamiński (80' Blacha), Kamiński, A. Flis, Piecyk (62' Gzik) - D. Pawlos, D. Kaproń (80' Kufel), R. Kaproń (C), Zduniewicz (74' K. Moskal) - P. Pawlos, Król
Kartki: Kufel (ż)