Starcie na szczycie.

Wielka Sobota = wielkie emocje? Wszystko na to wskazuje, gdyż w Urzędowie zmierzą się dwie silne drużyny takie jak obecny lider Orzeł Urzędów oraz Iskra Krzemień, jedyny zespół, który potrafił urwać punkty gospodarzom jutrzejszego spotkania. Na jesieni między tymi drużynami padł remis 4:4, a sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie. Od tamtej pory drużynie z Krzemienia szło różnie i w tej chwili zajmuje 3 miejsce w tabeli ze stratą aż 15 punktów. W sobotnie popołudnie szykuje nam się bardzo ciekawe zawody, tzw. "mecz sezonu", w którym udział biorą zespoły bez porażki na wiosnę, i każdy z nich będzie chciał wygrać to spotkanie. Mamy nadzieję, że drużyną, która zwycięsko wyjdzie z tej konfrontacji będzie Iskra Krzemień i po raz szósty z rzędu zgarnie komplet punktów.

Orzeł Urzędów vs Iskra Krzemień
sobota 14:00