Rozgrywki w pierwszy weekend września.

W pierwszym weekendzie września wszystkie drużyny LKS Iskry Krzemień rozegrają swoje mecze. Dla niektórych będzie to już kolejny mecz lub jak w przypadku juniorów starszych mecz inauguracyjny. Tak więc zaczynając: pierwszy mecz bo już w sobotę o godzinie 17:00 rozegra drużyna juniorów a rywalem będzie ekipa GLKS Potok Wielki, spotkanie zostanie rozegrane na boisku GLKS-u. W niedzielę o godzinie 8:30 drużyna seniorów wybierze się w podróż do Poniatowej Wsi, gdzie o godzinie 11 zmierzy się z zespołem LKS Poniatowa Wieś. Następnie w ramach III kolejki III Ligi Kobiet nasze Iskierki o godzinie 14:00 powalczą o punkty na obcym terenie z LKS Wierzchowiska, również o godzinie 14:00 na boisku w Krzemieniu II o pierwsze punkty w tym sezonie powalczy ekipa trampkarzy starszych podejmując gości z Bełżyc.
  Mamy ogromną nadzieję, że wszystkie nasze drużyny zdobędą komplet punktów. Zapraszamy również na mecz trampkarzy, który odbędzie się w Krzemieniu II, pomóżmy naszym młodym chłopakom w pokonaniu rówieśników z Tęczy Bełżyce.

GLKS Potok Wielki vs LKS Iskra Krzemień jr
godzina 17:00