Kryzys w Krzemieniu?

To już trzeci mecz gdzie zawodnicy Iskry Krzemień nie potrafią zdobyć trzech punktów, tym razem na własnym boisku musieli zadowolić się podziałem punktów z drużyną LKS Kowalin. Spotkanie to miało być punktem zwrotnym i wejściem na właściwe tory by zacząć znów wygrywać i zdobywać kolejne punkty w ligowej tabeli tymczasem żółto-czerwoni zdobyli tylko 9 oczek w sześciu rozegranych meczach a strata do liderującego Orła z Urzędowa wynosi już 7 punktów. Tak samo w tym meczu jak z wspomnianym Urzędowem lub Potokiem Wielkim nasi zawodnicy nie potrafili dowieźć prowadzenia do końca spotkania, a bramkę wyrównującą stan gry goście z Kowalina zdobyli w ostatniej akcji meczu.
  Iskra w tej chwili przeżywa kryzys, który musi zażegnać bardzo szybko i wygrywać kolejne mecze w szczególności te z niżej notowanymi przeciwnikami, gdyż liderujący rywale mogą odskoczyć bardzo daleko a zawodnicy Tomka Dudzica obudzą się z "ręką w nocniku", ponieważ dogonienie ich będzie bardzo trudnym zadaniem.

LKS Iskra Krzemień 2-2 LKS Kowalin