IV Turniej Piłki Halowej Oldboys o Puchar Wójta Gminy Dzwola

W sobotę 4 lutego odbędzie się już IV edycja Turnieju Piłki Halowej Oldboys o Puchar Wójta Gminy Dzwola. Miejscem rozgrywania turnieju będzie niezmiennie hala w Kocudzy Pierwszej, która w tegorocznej edycji będzie gościć sześć zespołów z pięciu miejscowości : gospodarzy turnieju i ubiegłorocznych triumfatorów Iskrę Krzemień, dwie niezależne drużyny z Biłgoraja tj. Łada Biłgoraj oraz Oldstars Biłgoraj, a także Włókniarz Frampol, Echo Zawada i Oldboys Łańcut.                                                      Wszystkich chętnych do oglądania tego widowiska zapraszamy w sobotę do Kocudzy Pierwszej, gdzie sześć zespołów będzie toczyć bój o Puchar wójta Gminy Dzwola, a może tym razem znów najlepsza okaże się drużyna gospodarzy. Odpowiedź uzyskamy już w sobotę.