Dziewczyny znów bez zwycięstwa

W ubiegłą sobotę podopieczne Daniela Pawlosa wybrały się do Sitna na mecz w ramach X kolejki III Ligi Kobiet. Rywalem naszych ulubienic była drużyna Potoka Sitno, która wyprzedzała nasz zespół o jedno miejsce w tabeli. Niestety żółto-czerwone musiały uznać wyższość rywalek, które wygrały 3:1 i plasują się na 3 pozycji w tabeli wyprzedzając AWF Biała Podlaska. Jednak nasze zawodniczki zostawiły po sobie dobre wrażenie co niestety nie wystarczyło na zdobycie choćby punkty. Tym meczem nasza drużyna kobiet kończy zmagania w rundzie jesiennej gromadząc na swym koncie 12 punktów w ośmiu meczach na piątym miejscu w tabeli.

Potok Sitno K 3-1 LKS Iskra Krzemień K
skład: Pawlos G, Kapron M, Sobotka J, Garbacz E, Kapron A, Gajur A, Baran K, Skibińska M, Pachuta K, Myszak I, Flis A